Orjinal FN 146 Nasıl Anlaşılır?

Orjinal FN 146 Nasıl Anlaşılır?

Kendiniz veya sevdikleriniz için aldığını her ürünün orjinalliği teminatımız altındadır. Piyasada satılan sahte ürünler ile orjinal fn 146 ürünlerini ayırt edebilmeniz için her kutunun üzerinde orjinal olup olmadığını sorgulayabilmeniz için hologram kodları mevcuttur. Satın aldığını ürünleri hologram üzerinde yazan hologram sorgulama sitesinen kontrol edebilirsiniz. Sağlığınızı riske atmamak için lütfen orjinal ürün kullanmaya dikkat ediniz. Sahte ürünler hiçbir şekilde işe yaramadığı gibi ciddi sağlık sorunlarına da yol açabilmektedir.

 

SSL ile Güvenli Alışveriş

Web sitemizde alışveriş yaparken kullandığınız özel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak ve başkalarının eline geçmesini önlemek için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL ile güvenli alışveriş teknolojisi, internet siteleri üzerinden yaptığınız online alışverişlerde özel bilgilerinizi şifreleyerek güvenli bir şekilde iletilmesini sağlamaktadır. Büyük ve kurumsal çalışan e-ticaret sitelerinde kullanması zorunlu olan SSL sertifikasını kontrol ederek alışveriş yapmanız sizin menfaatinize olacaktır. İnternet tarayıcınızın adres çubuğunda normal siteler http:// olarak başlarken SSL sertifikası olan sitelerde adres satırı https:// ile başlamaktadır. HTTPS:// ile başlayan sitelerden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sitemiz de SSL sertifkası korunduğundan adres satırındaki https:// kısmına bakarak teyit edebilirsiniz.

Güvenlik Duvarları

Üst düzey güvenlik duvarları tarafından korunan web sitemiz sizlerin özel bilgilerini siparişiniz size ulaşana kadar güvenli bir şekilde tutmak ve art niyetli diğer internet kullanıcılarından korumak amacıyla özel güvenlik donanımlarıyla desteklenmektedir. SSL Güvenlik Sertifikası ve güçlü güvenlik duvarları, birlikte çalışarak sipariş formunda doldurduğunuz özel bilgilerinizi koruma altına alarak maksimum düzeyde güvenliğinizi sağlamaktadır.

Gizlilik İlkeleri

Sipariş oluştururken verdiğiniz özel bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla kesinlikle paylaşılmaz. Güvenli ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, sitemiz üzerinden online alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyle tutmak ve bu özel bilgilerinizi amacıyla hiçbir şekilde kendi sunucularımızda tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz doğrudan banka sistemine bağlanarak ödemeniz alınmaktadır. Firmamıza iletilen bilgiler yalnızca ürünün sorunsuz bir şekilde teslim edilebilmesi için gerekli olan İsim Soyisim, Telefon ve Adres bilgilerinizden ibarettir. Bu bilgiler haricinde kredi kartı bilgilerinize ilişkin bir depolama kesinlikle söz konusu değildir.

 

Yorum Yaz:


Yorumlar

Lütfi SarıSitenizden aldığım ürünler az önce geldi. Faturalı ve hologramlı olarak geldi. Orjinal fn146 gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim.
metin şekerciorjinal kutuların hologramlı olması gerekiyormuş arkadaşlar satın aldığınız ürünlerde hologram olup olmadığını kontrol edin. hologram yoksa sahte demektir. acaba orjinal mi gönderecekler diye ben bu siteden 1 tane denemek için sipariş vermiştim hologramlı geldi. sonradan 3 kutu daha sipariş ettim
Fulya Usluorjinal fn 146 hologram sorgulama sitesinden satın aldığım 3 ürünü de sorguladım hepsi için orjinal dedi. tşk
Derya UysalHologramları kutuda yazan siteden sorguladım orjinal çıktı. Zaten faturası da var. Yarın kullanmaya başlayacağım. Alırken hologramlı almaya dikkat edin.
Sedat Yılmazhelogram kontrol sitesinden sorguladım 3 paket almıştım 1 tanesi sorunlu çıktı diğerlerinde sorun yoktu. Sorunlu olan helogramı kontrol ederek tekrar dedim bu kez orjinal çıktı. galiba kodları yanlış girmişim :) çok kızmıştım ama sinirim geçti :D tşkler
FN 146 satın al
FN 146 Kullananlar