FN 146 Nasıl Kullanılır?

FN 146 Nasıl Kullanılır?

FN 146 kullanımı oldukça pratik olup kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sabah ve akşamları olmak kaydı ile günde 2 kez birer tane alarak günde 2 tane kullanabilirsiniz. 1 bardak ılık su ile içmeniz hazmı kolaylaştıracağı için 1 bardak ılık suyla içmeniz tavsiye edilmektedir. 

Zeka Açan Yiyecekler Nelerdir?

Kırmızı et: Demir deposu olarak en sağlıklı yiyecekler arasında yer alan kırmızı et özellikle erken yaşlarda, çocuklarda zeka seviyesini oldukça üst seviyelere çıkarmaktadır.
Yumurta: D vitamini deposu olan olarak bilinen yumurta hücrelerin kendi kendini onarmasını sağlarken beynin etkinliğini ve faaliyetlerini geliştirmektedir.
Sardalya: Selenyum oranı çok yüksek olan bir deniz mahsülü olan sardalya stresi de azaltır daha rahat, daha sağlıklı düşünmenizi sağlar.
Soya: Ostrojen salgılanmasına çok büyük katkı sağlayan soya hafızayı güçlendirmektedir. Soya sütü ya da soyalı yemekler yaşlılarda sıkça görülen bir rahatsızlık olan bunamayı geciktirmektedir.
Yulaf: Karbonhidrat oranı çok yüksek bir tahıl olan yulaf, hafıza ve konsantrasyona olumlu anlamda büyük etki yapmaktadır.
Brokoli: Başarısız insanlarda sıkça görülen folik asit eksikliği gerginlik, asabilik ve ilgisizliğe neden olmaktadır. Bu nedenle brokoli kullanıp yüksek oranda bulunan folik asit takviyesi alarak varsa bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.
Çilek: Özellikle ilkbahar'da yetişmiş çilekler antioksidan ve C vitamini deposudur. İlerleyen yaşlarda zayıflayan beyin fonksiyonları düzene girmektedir.
Üzüm suyu: Kısa ve uzun vadede hafızanızı kuvvetlendirmektedir. Üzüm suyu bu etkiyi gösterirken aksine aynı etkiyi şarap göstermemektedir.
Çay: Ülkemizde alışkanlık haline gelen çayın uyarıcı etkisi herkes tarafından kabul edilmektedir. Çayın içerisindeki flavonoidler sayesinde beyin esnekliğini koruyor ve beyin aktiviteleri artıyor.

 

Beyni geliştirmenin yolları nelerdir?

Yiyecekler: Protein bakımından zengin besinler beyninize oldukaç fayda sağlamaktadır. Düzenli kahvaltı yapmak, düzenli beslenmek zihinsel performansı artırmaktadır; gazlı içecekler tam tersi etki yapmaktadır.
Müzik: Özellikle klasik müzik dinlemenin matematiksel zekâya katkı sağladığı ve müzik derslerinin, çocukların IQ seviyesini yükselttiği tespit edildi. Pop müziğin böyle bir etkisi görülmemiştir.
Biyonik beyin: Elektrotlarla uzman kişilerin kontrolü altında beyne çok az miktarda elektrik akımı vermenin, beynin faaliyetlerini artırdığı tespit edilmiştir.
Zihinsel egzersizler: Çok zor kabul edilen matematik soruları zekâyı keskinleştirmektedir. Düzenli yapılan zihinsel egzersizler IQ seviyesini yükseltmektedir.
Hafıza oyunları: İskambil kağıtlarındaki her bir kartı özel bir karakterle özdeşleştirip tüm karakterlerin yer aldığı bir hikâye ile birleştirerek, 52 kartı sırası şaşmadan hatırlayabilirsiniz.
Uyku: 21 saat ve üzeri sürelerde uyumamak, beyin üzerinde sarhoşluk gibi sersemlik veren kötü bir etki yaratır. 2 saatlik çalışma sonrası rahat bir gece uykusu uyumak, öğrenmeyi kolaylaştırmaktadır.
Yürüyüş: Haftada birkaç defa (3 kez önerilir) yarımşar saat yürüyüş yapmak; beden sağlığında olduğu gibi öğrenme, konsantrasyon ve mantık gücünü yüzde 15 artırır.
Hobiler: İlerleyen yaşlarda örgü örmek, bulmaca çözmek yaşlıların Alzheimer gibi hastalıklara yakalanma riskini azaltır.
Konsantrasyon: Bir iş yaparken, kısa süreli bir dikkat dağılması sonrasında yeniden konsantre olmak yaklaşık 15 dakika kadar sürmektedir.
Nörolojik tarama: Beyin içindeki hareketliliği tespit etmek için kullanılan tarayıcılar, beyin aktivitelerini kontrol etmede de kullanılabilmektedir.

Yorum Yaz:


Yorumlar

Fulya ÇELİKArkadaşımın tavsiye üzerine sipariş vermiştim birkaç gündür kullanıyorum. Kullanım şekli oldukça basit sabah akşam bol suyla içiyorum. 1 kutu denemek için almıştım henüz yeni kullanmaya başlamış olmama rağmen kendimi daha dinç daha enerjik hissediyorum. Bitmeye yakın 6 kutu daha sipariş vereceğim.
Öznur Merhaba, ilacı bıraktıktan sonra ne olacak etkisi devam edecek mi? Ben unutkan bir insanım biraz da dikkat dağınıklığı sorunum var. Ne kadar zamanda etkisini gösterir?
Serkan Topalilaç kokusunu hiç sevmediğim için alırken acaba kullanabilir miyim diye çok düşünüyordum. Ürünleri kargodan az önce teslim aldım. Tadına kokusuna bakmak için 1 tane içtim. Kokusu, tadı yok diyebilirim.
Nagehan Alıçkullanım şekli gayet basit sabah akşam 1 bardak suyla içiyorum. Yaptığım işlere bir türlü konsantre olamıyordum yavaş yavaş bu sorundan kurtulacağım.
Selda Yürek1 haftadır kullanıyorum diğer yorum yazan kişilerin de söylediği gibi kullanımı basit denebilir. Tadını ben hiç almıyorum ağzımda çok bekletmeden hemen yutuyorum. Etkisini yeni yeni başlıyor gibi.
FN 146 satın al
FN 146 Kullananlar