FN 146 Kullananlar

FN 146 kullananlar, kullanıcı yorumları için ayrılmış bu sayfamız üzerinden ürünü kullanmadan öncesi ve sonrası yaşadığı tecrübe ve deneyimlerini yazabilirler. Yorum yazarken Türkçe'yi güzel kullanmaya dikkat etmenizi rica ediyoruz. Küfür, argo kelimeler, hakaret içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Seviyeli ve düzgün bir dil ile memnuniyetinizi yada şikayetinizi yazabilirsiniz.
Yönetici yazdı

Yorum Gönder:


Yorum yazarken lütfen anlaşılır bir dil kullanınız!

Bu Yoruma Gelen Cevaplar:

Gökhan Taşdemir İşim gereği 1 ay gece çalışıp gündüz uyuyorum diğer ay gündüz çalışıp gece uyuyorum. Yıllardır böyle çalıştığım için ne bünyem ne de beynim bunu kaldıramıyor. Uyku düzenim tamamen bozuk olduğu için adeta zombi gibi dolaşıyorum. İşimi değiştirmeyi çok düşündüm ama bir türlü olmadı. Bir süredir vitamin haplarıyla ayakta durabiliyorum. Birgün haber sitesinde fn146 hapı gördüm. Odaklanmayı, düşünme kapasitesini artırıyor falan yazıyordu. Düzensiz bir hayatım olduğu için kafam hep dağınık bir türlü bir şeye odaklanamıyorum. Forumlarda yorumları da okudum. Kullanıp işe yaradığını söyleyen birçok kişi var. En mantıklısı 1 kutu alıp denemek. Zekamın yeterli olduğunu ama hayat şartlarından dolayı kapasitemi yeterince kullanamadığımı düşünüyorum. Umarım bu ilaç bana yardımcı olur.
Zehra Şeker Unutkanlık sorunum için çok farklı yöntemler denedim ama bir türlü eski günlere dönemedim. Mesela çok sık görüşmediğim arkadaşlarımın bile ismini unutabiliyorum. İlerleyen dönemlerde çok sık görüştüğüm kişilerin ismini hatırlayamamaktan çok korkuyorum. Bendeki bu hafıza sorunu çok ilerlemeden birşeyler yapmak istedim. Hafıza ve beyin geliştirici ilaçlar araştırırken tamamen doğal olan fn146 ürünü bir forumda gördüm. Kullananlar yorumlar yazmış birkaç kişi soru falan sormuş. Çok ilgimi çekti ve internetten satış yapan siteleri araştırdım. 2 aylık kür olan 6 kutuluk paketten sipariş verdim. Sipariş verdikten iki gün sonra kargom geldi. Hologramlarını kontrol ettim. Hepsi orjinal. 4 gündür kullanıyorum. İlk etkisi olarak enerjik, canlı hissettirdiğini söylemek lazım. Kullanmaya yeni başladığım için şimdilik bu kadar.
Songül Şimşek fn146 yorumlar sayfasında kullananlar yorumlarını yazmışlar. Bende kullanmayı çok istiyorum. Kullananların yorumları işe yaradığı yönünde. Yaptığım işlerde odaklanma sorunu yaşıyorum. Ne zaman kendimi işime vermeye çalışsam kafama başka başka şeyler takılıyor. Bir türlü o an yaptığım işe kafamı yoramıyorum. Uzun zamandır bende bu sorun var. Öğrencilik hayatımda da bu bende çok büyük başarısızlıklara neden olmuştu zeka açan değişik yiyecekler falan denedim ama çok az etkili oldu diyebilirim. fn 146 ilacı denemek istiyorum kullandıktan sonra ne kadar etkili olduğunu göreceğim. 3 kutu sipariş verdim.
Sümeyye Üzümcü fn146 zeka hapı kullananlar yorum yazabilir mi? benim unutkanlık sorunum var. Artık cüzdan, telefon, anahtar gibi şeyleri unutmaktan unuttuğum yere geri dönüp unuttuğum eşyaları toplamaktan çok sıkıldım. Bu sorun nedeniyle psikolojim bozuldu. Beyin egzersizi olur diye bulmaca çözüyorum. Herkes unutkanlık için bulmaca çözmeyi öneriyor ama ben çok da işe yaradığını söyleyemeceğim. Satışını yaptığınız ürün çok ilgimi çekti. Kullandıktan sonra unutkanlıkla ilgili bende gelişme olur mu? fn 146 zeka geliştirici hap işe yarıyor mu? bana yardımcı olur musunuz?
Serhat Güngör Son birkaç yıldır orta yaşın getirdiği bir sorun olarak eskisi gibi yaptığım işe odaklanamıyorum. Bir iş yaparken araya başka bir iş girince diğer işi tamamen unutuyorum. Özel hayatımda çok fazla sorun olmuyor ama iş hayatımda bu durum gerçekten çok büyük sorun olmaya başladı. Dikkatimi toplamak için notlar alıyorum hafıza egzersizleri falan yapıyorum ama pek faydası olmuyor. Hafıza için omega 3 önerdiler onu da kullandım hatta başlarda faydasını gördüm ama sonra o da pek fayda etmedi. Geçen gün haberlerde fn 146 ürününü gördüm. Kullananlar yorum falan yazmışlardı işe yaradığını çok söyleyen var. Fiyatı biraz pahalı ama 1 ay kullanıp denemek istiyorum.

Siz de bu yorum hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
YORUM YAZ

FN 146 satın al
FN 146 Kullananlar