FN 146 İçindekiler

FN 146 İçindekiler

Fn 146 içeriği tamamen doğal olarak formüle edilmiştir. %100 doğal bir formüle sahip olduğundan bugüne kadar hiçbir yan etkisi görülmemiştir. 

FN146 alanında en çok satan beyin geliştirici, zeka açıcı gıda takviyesidir. Özenle seçilmiş tamamen doğal, saf ve güvenli maddelerden oluşturulmuştur. Kısa sürede etki gösteren formülü Amerika Birleşik Devletleri Sağlık Bakanlığı'na bağlı olan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylıdır. Tüm klinik testleri yapılmıştır. Yapılan testlerde hiçbir yan etkiye rastlanmamıştır.

BACOPA MONNIERI
Bacopa Monnieri özü Hindistan'ın kuzeyinde yetişen bitkilerden elde edilmektedir. Yüzlerce yıldır ayurvedik tedavilerde kullanılmaktadır. Etkisi kanıtlanmış doğal hafıza arttırıcı, zihinsel geliştirici olarak bilinmektedir. Ayrıca güçlü bir antioksidandır. Değişik nedenlerle meydana gelen stresi azaltan, sakinleştirici ve nöronların etkileşimini hızlandırıcı etkileri görülmektedir.

VINPOCETINE
Orta Avrupa'da yetişmekte olan cezayir menekşesinden elde edilen vinposetin, binlerce yıldır birçok kültür tarafından farklı amaçlar için kullanılmıştır. Özellikle de beyne kan pompalanmasını hızlandırması, ayrıca zarar görmüş beyin hücrelerinin onarılması gibi etkiler ile bilinmektedir. Bu madde ayesinde öğrenme ve hatırlama kabiliyeti gelişir, beyniniz toksinlerden korunur ve nörotransmiterlerin seviyesi optimize edilir.

GINKGO BILOBA
Çin tıbbında binlerce yıldır kullanılan bu özel bitki zeka ve hafıza gelişimi için kullanılmaktadır. Zihin açıklığına ve hafıza geliştirmeye çok büyük faydası olan Ginkgo ağacında yetişen bu bitki antik Çin'de ilaç olarak kullanılıyordu.
Ginkgo biloba kısa, orta ve uzun vadede hafızayı arttırırken dikkati ve odaklanma yeteneğini de geliştirmektedir.

ACETYL-LCARNITINE
Acetyl-L-Carnitine (ALCAR) beyin fonksiyonlarını ve zeka gelişimini olumlu yönde etkilediği klinik deneylerde tespit edilmiş çok özel bir maddedir. Hafıza ve öğrenme olaylarında en önemli nokta olan enerji akışını bu madde ile oldukça artmaktadır. Doğal bir anti-oksidan olmasının yanı sıra yaşlanmayı ve yaşlanma ile meydana gelen unutkanlık gibi sorunları geciktirici etkileri de mevcuttur.
ALCAR hafızayı ve zihninizdeki bilgiye erişim hızını arttırmaktadır. Birden fazla konuya beynin aynı anda odaklanmasını sağlamaktadır.

Yorum Yaz:


Yorumlar

özlem tunafn146 ilacı içeriği doğal maddelerden oluştuğu için satın almaya ve denemeye karar verdim. 3 paket satın aldım hemen göndermenizi rica ederim.
Davut ÖnerUnutkanlık sorunun için daha önce başka takviyeler kullanıyordum fn 146 kullanmamı eczacı tavsiye etti. Ben henüz kullanmaya başlamadım ama kullananlar çok memnunmuş.
Osman Keskiniçindeki maddeleri doktoruma sordum yan etkisi zararı olur mu diye bir sorun olmayacağını söylediği için bugün 2 tane sipariş verdim
Demet KAYIKÇIkimyasal içerikli başka marka bir ilaç kullanıyordum zamanla bazı yan etkileri olunca bitkisel içerikli alternatif bir ürün araştırırken fn146 ilacı buldum. 2-3 aydır kullanıyorum şu ana kadar hiçbir yan etkisi olmadı.
Hamide Uraluzmanların tavsiye ettiği bazı zeka geliştiren yiyecekler olduğunu biliyorum. Örneğin ceviz beyine benzediği için zeka gelişimi için oldukça faydalı diye biliyorum. Herşeyi çaresi doğada ama biz kıymetini bilmiyoruz. İçindeki maddelerden ginkgo biloba bitkisini biliyorum ama diğer bitkileri ilk defa duydum
FN 146 satın al
FN 146 Kullananlar